• Tüm Kategoriler
  •  

   SDI Riva Star Aqua Hassasiyet Giderici Çürük Önleyici Kapsül Formu

   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

   SDI, SDF solüsyonu olarak çürük lezyonların durdurulmasında da etkili olan yeni nesil su bazlı gümüş florür solüsyonu Riva Star Aqua'yı piyasaya sürerek, ek hasta faydalarıyla SDF çözümlerini yenilemeye devam ediyor.

   Riva Star'a (SDF) benzer şekilde, Riva Star Aqua (AgF) da çürük önleyici ve hassasiyet giderici non-invaziv 2 aşamalı patentli bir sistemdir. Riva Star Aqua, Amonyak içermeyen su bazlı gümüş florür çözeltisidir.

   Klinik çalışmalar, Riva Star Aqua'nın %38 Gümüş Florürünün (SF), %38 Gümüş Florür içeren Riva Star SDF solüsyonu kadar etkili bir hassasiyet giderici ve çürük önleyici olduğunu göstermiştir.

   Riva Star Aqua göze hoş gelmeyen siyah lekeleri önemli ölçüde azaltmak için Potasyum İyodür (KI) solüsyonu içerir.

   Çalışmalar, Riva Star Aqua'nın etkili bir biyofilm inhibitörü olduğunu desteklemektedir. Riva Star Aqua, sodyum hipoklorite kıyasla dört bakteri türüne karşı daha yüksek bir inhibisyon bölgesine sahiptir.

   Riva Star Aqua'daki gümüş florür ve potasyum iyodür, dentini oluşturan mikroskobik tübülleri bloke eder. Anında rahatlama sağlayan düşük çözünürlüklü bir çözelti oluşur.

   Klinik çalışmalar, Riva Star Aqua bir uygulamadan hemen sonra etkisini göstererek, hassasiyeti en az 2 yıl süre ile ortadan kaldırır.

   Riva Star Aqua su bazlıdır ve amonyak içermez. Bu, yumuşak doku tahrişini azaltır ve stabilizeyi artırırken kokuları ortadan kaldırır.

   Amonyak içermeyen Riva Star Aqua, yumuşak doku tahrişini önemli ölçüde azalttığı için dişeti bariyeri olmadan güvenle kullanılabilir. Tedavi süresi hastalar üzerinde daha hızlı ve daha konforludur.

   Çürük önleyici: Kavite veya çürükleri önler, savaşır ve/veya korur. Etkili çürümeyi önleyici florür formüle sahiptir. Diş çürüğü sürecini çürüğe dönüşmeden önce en erken aşamada tersine çevirmeye yardımcı olur. Erişkinlerde servikal aşırı duyarlı dişlerde hassasiyeti azaltmaya yardımcı olur.


   Paketleme: 10 x AGF Kapsül ve 10 x KI Kapsül

   Diğer Özellikler
   Stok KoduSDI-112
   MarkaSDI
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.