PeriAcryl 90 Oral Doku Yapıştırıcı (50 Servis)

Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
PeriAcryl®90, diş hekimlerinin ağız cerrahisi uygulamalarında güvenle kullanabileceği bir siyanoakrilat doku yapıştırıcıdır. Özel olarak tasarlanmış olan bu diş macunu, ağız boşluğunda gerçekleştirilecek işlemler için özel olarak formüle edilmiştir. N-butil siyanoakrilat ve 2-oktil siyanoakrilatın ideal karışımını içeren PeriAcryl®90, mükemmel özelliklere sahip bir formülasyon sunar.


Özellikler: 
Gelişmiş Formülasyon:  PeriAcryl®90, n-butil ve 2-oktil siyanoakrilat monomerlerinin ideal kombinasyonunu içerir. Bu formülasyon, ağız dokularında güvenle kullanılabilmesi için özel olarak geliştirilmiştir.
Uzun Süreli Tutuculuk:  Yapıştırma bölgesinde güvenli bir şekilde tutulmasına yardımcı olarak, PeriAcryl®90 periodontal tedavi sonrası hasta konforunu artırır.
Ağız Dostu Tasarım:  Yumuşak ağız dokularında etkili bir şekilde işlev görmek üzere tasarlanmıştır. Bu özellik, diş hekimlerinin çeşitli ağız cerrahisi durumlarında rahatça kullanabilmesini sağlar.
20 Yıllık Tecrübe:  PeriAcryl®90, GluStitch tarafından geliştirilmiş olup, 20 yılı aşkın bir süredir diş topluluğu tarafından tercih edilen bir üründür. Periodontologlar ve diş hekimleri tarafından sağlanan geribildirimlere dayanarak optimize edilmiştir.
PeriAcryl®90, diş hekimlerinin ağız cerrahisi uygulamalarında güvenle kullanabileceği, uzun süreli tutuculuğu ve ağız içi dostu formülüyle öne çıkan bir üründür.
Diğer Özellikler
Stok KoduPERİACRİ-5
MarkaDS Dental
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.