• Tüm Kategoriler
  •  

   GC DENTAL Modeling Liquid 6ml Kompozit Restorasyon Likiti

   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

   Modelleme Sıvı tüm doğrudan kompozit malzemelerin kolay, hızlı ve verimli bir şekilde uygulanması için GC?s çözümdür. Bir fırça üzerine uygulandığında, kompozitlerin yerleştirilmesini ve şekillendirilmesini kolaylaştırır ve mükemmel bir morfoloji ve pürüzsüz bir yüzey elde edilmesine yardımcı olur.

   Endikasyonları:

   • Fırça tekniği kullanılarak kompozit malzemelerin doğrudan restorasyonlar için modellenmesi


   Avantajları:


   • Hızlı ve kolay uygulama ve şekillendirme

     

    Modelleme Sıvı ile ıslatılmış bir fırça kullanarak tüm kompozit malzemelerinizin uygulamasını daha kolay ve hızlı bir hale getirir. Modelleme sıvısı, malzemelerin yapışkanlığını ortadan kaldırır ve fırçayı kullanarak kolayca yerleştirilip şekillendirilebilmelerini sağlar. Güzel morfoloji yaratmak artık bir güçlük değil!


   • Daha kısa bir son işlem prosedürü için pürüzsüz bir sonlandırma

     

    Modelleme sıvısı ile ıslatılmış bir fırça kullanarak son katın uygulanması, etkili bir şekilde pürüzsüzleştirilmesini ve çok güzel bir yüzeye ulaşılmasını sağlar. Bu, son işlem prosedürünü basitleştirir ve değerli zaman tasarrufu sağlar!


   • Estetik sonuçlara etkisi yoktur.

     

    Modelleme Sıvı, modelleme fırçasını ıslatmak için çok az miktarda kullanılır. Uygulama esnasında hafif sarımsı olmasına rağmen, ışıkla sertleştikten sonra tamamen şeffaf hale gelir – en iyi estetik sonucu garanti eder!

   Diğer Özellikler
   Stok KoduGC-53
   MarkaGc Dental
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.