• Tüm Kategoriler
  •  

   Faro EDİ, REFLEKTÖR

   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

   Optimal aydınlatma
   EDI, ağız boşluğunu mükemmel bir şekilde aydınlatan son teknoloji ürünü bir tasarımdır. Diş hekiminin gereksinimlerini karşılayabilecek komple bir aydınlatma sistemi haline getiren aksesuar ve versiyonlarla donatılmıştır. Halojen ışık kaynağı, gölgesiz bir ışık ve iyi tanımlanmış bir ışık noktasını garanti eden bir arka çift parabolik cama yansır: 180 x 60 mm.

   Ergonomi ve konfor
   EDI, yumuşak ve hassas hareketlerle kolay bir ışık yönlendirmesine izin veren eklem kolları vardır. 75 cm'lik ilk kol (istek üzerine 90 cm), üst üste bindirilmiş bir kaplin ve küçük kemerinin uzantıyı uzatmak için aşağı doğru döndüğü geniş hareketlere izin verir. Işık kalitesi, renk sıcaklığı, ışıklı alanın yoğunluğu ve yoğunluğu kadar mükemmeldir. Yoğunluk, farın arka kısmına yerleştirilmiş bir imleç ile ayarlanır. Açmak için, farda ya da yakınlık sensöründen geçirilen düğmeye basmalısınız. Harici parçaların sıcaklığını ayarlamak için EDI, sessiz ve etkili bir cebri havalandırma sistemi ile donatılmıştır. Tasarımı, kolay temizlik için yumuşak ve yuvarlak yüzeylerle, ergonomiyi müdahale kolaylığı ile birleştirir. Malzemelerin ve bileşenlerin seçimi ve ayrıntılara gösterilen özen her türlü diş ünitesi ile mükemmel bir entegrasyon sağlar. Kollar sterilizasyondan sonra kolay ve doğrudan bir montaj için hızlı bir sabitleme sistemine sahiptir.

   Pratiklik ve esneklik
   EDI, herhangi bir durumda üst üste binmiş bir kaplinli kolları sayesinde kolayca konumlandırılabilir. EDI her türlü diş ünitesine, duvara, tavana, zemine ve direğe monte edilebilir, Faro tarafından oluşturulan diş lambaları için eksiksiz bir uygulama hattı sayesinde.

   Bir seçenek olarak 2-D rotasyon veya 3-D
   Kafanın iki eksenindeki 2-D rotasyon sisteminin mükemmel dengesi.
   Bir seçenek olarak, daha iyi bir konumlandırma elde etmeyi sağlayan üçüncü dönme ekseni 3-D'de bir sistem mevcuttur.

   Elektronik kontrol
   Kafanın kontrolünü veya yakınlık sensörü ile
   Mikroişlemci destekli fan soğutma sistemi
   Açılmış Sterilize Edilebilir veya Sabit ve Çatal grip
   İsteğe bağlı
   Üç eksenli rotasyon sistemi
   Komple RAL renk aralığı

   Diğer Özellikler
   Stok KoduFARO-1
   MarkaDS Dental
   Stok DurumuVar

   Ürün Etiketleri

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.