• Tüm Kategoriler
  •  

   Faro EDİ, Fotoselli Reflektör (kol ile birlikte)

   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
   Yapay ışık, güneş ışığına hiç bu kadar yakın olmamıştı!

   Güvenlik ve sağlık koşulları altında en iyi sonuçları elde etmek için, dişhekimlerinin net bir görüş ortamında çalışması gerekir .


   Kompozisyonu göz önüne alındığında, güneş ışığının en iyi ışık kaynağı olacağı doğrulandı, çünkü her küçük detayın nesneler ve şekillerdeki algılarının yanı sıra renklerin mükemmel bir şekilde işlenmesine izin veriyor. Bir güneşin o niteliksel benzer yapay ışık diş hekimleri net bir görünüm elde ve işlerini kolaylaştırmak için izin ideal bir çözüm olacaktır.

   Güneş ışığı spektrumu nedir? 

   İnsan gözüne nüfuz eden beyaz ışık 
   , renk algısının kökü olan dalga boylarının bir karışımından oluşur . Tüm dalga boyları alanı "spektrum” olarak adlandırılır.

   Güneşin spektrumu, dalga boyunun homojen bir dağılımını gösterir ve bizi çevreleyen şeyin net ve gerçek bir görüntüsünü sağlarken, en yaygın LED aydınlatma kaynakları günümüzde aynı güneş ışığı kalitesini garanti edemeyen süreksiz bir spektrum ile karakterize edilir.

   ALYA lambalı FARO, LED teknolojisi teknolojisine, dental tıbbi kullanım için gölgesiz ve tekdüze ışıklandırmanın bugünkü ve geleceğine yeni bir referans oluşturmaktadır. 

   ALYA, İtalyan teknolojisi ile İtalya'da, mükemmel bir ürün sunmak için birlikte çalışan tüm insanların sürekli taahhüdü sayesinde tamamen üretilmiştir. 

   ALYA, doktor ve hastaların ihtiyaçları için tasarlanmış lambadır. 

   Yüksek teknoloji ve çekici tasarım, fonksiyonel ve estetik mükemmel bir sentez yapmak.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduFARO-2
   MarkaDS Dental
   Stok DurumuVar

   Ürün Etiketleri

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.